Biuletyn informacyjny

Adres e-mail:

Ostatnio szukane

Regulamin

1. Ogłoszenia rolnicze może dodać każdy, kto zaakceptuje warunki regulaminu dodawania ogłoszeń.
2.Dodanie ogłoszeń jest bezpłatne.
3.Serwis oferuje możliwość zakładania własnych stron w domenie rolnicze24.
Zobacz przykład działającego serwisu www.maszyny.rolnicze24.pl Założenie własnej strony jest bezpłatne jedynie dodatkowe usługi takie jak: napisanie tekstów na stronie, doradztwo i pozycjonowanie są płatne. Strona powinna posiadać min 5 ogłoszeń. Ogłoszenia z poddomen są automatycznie wyświetlane w serwisie głównym i dodatkowo losowo na początku właściwej kategorii. Zastrzegamy sobie możliwość usunięcia strony bez podania przyczyny.
4.Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń ani dane niezgodne z prawdą lub fałszywe zamieszczone przez użytkowników.
5. Za naruszenie praw autorskich przez użytkownika poprzez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie użytkownik
6.Treść ogłoszenia nie może być sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, etykietą, wulgarna oraz nie może naruszać praw osób trzecich.
7.Jeżeli zachodzi podejrzenie, że treść ogłoszenia jest sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, etykietą, wulgarna lub może naruszać prawa osób trzecich - ogłoszenie jest usuwane z serwisu bez powiadomienia osoby składającej ogłoszenie.
8. Serwis zastrzega sobie prawo do wstrzymania publikacji ogłoszenia lub usunięcia go z bazy danych bez podania przyczyny. Ogłoszenie będące reklamą ogłoszeniodawcy będzie usuwane. Ogłoszeniodawca może jednorazowo dodać jedno ogłoszenie o danej treści - duplikaty są usuwane bez powiadomienia ogłoszeniodawcy.
9. Ogłoszeniodawca dodaje ogłoszenie za pomocą Formularza Dodawania Ogłoszeń. Wszelkie dane osobowe zamieszczone przez Ogłoszeniodawcę w Formularzu podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
10. Ogłoszeniodawca wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w Formularzu zgodnie z ww. ustawą w celu wykonania usługi oraz na wysłanie korespondencji branżowej.
11. Ogłoszeniodawca ma prawo zrezygnować z usługi i usunąć ogłoszenie przed terminem.
12. Serwis nie jest odpowiedzialny za ciągłość działania serwera, na którym zlokalizowany jest serwis.
13. Portal zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
14. Dodanie ogłoszenia przez Ogłoszeniodawcę jest jednocześnie akceptacją niniejszego regulaminu.
15. Serwis jest własnością firmy PERSKIMEDIA
 

AgroFama.pl to serwis skupiający ogłoszenia z branży rolniczej. Znajdziesz u nas ciekawe oferty ciągników rolniczych, maszyn rolniczych, płodów rolnych oraz nieruchomości rolnych. Mamy nadzieję, że nasz serwis ogłoszeniowy zapewni Wam drodzy czytelnicy wiele udanych transakcji.

 

Regulamin  |  Reklama  |  Zapytania  |  Miasta  |  Kontakt